wrapper

 
EC: SITUATA DHE MASAT PËR SHKAK TË ZJARREVE – 20 SHTATOR 2017
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin është shënuar 1 vatër zjarri në qarkun e Korçës. Në operacione për shuarjen e tij u angazhuan 2 mjete dhe 16
TËRMET NË GJIROKASTËR, NUK KA TË LËNDUAR -19 SHTATOR 2017
Më datë 18.09.2017, ora 17:44:07, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka regjistruar një lëkundje tërmeti me magnitudë ML=4,1 Shkalla Rihter, me koordinata 40.070 në Veri dhe 19.980
EC: SITUATA DHE MASAT PËR SHKAK TË ZJARREVE – 18 SHTATOR 2017
Në fshatin Rusinjë, bashkia Patos, ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ullishte. Shërbimi zjararfikës ka ndërhyrë ndërkohë në ndihmë të tyre kanë shkuar
 
Hide Main content block
  • Prev
17 Sep 2017
   
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 4 vatra zjarri
16 Sep 2017
   
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 3 vatra zjarri
15 Sep 2017
   
Më datë 14.09.2017, ora 14:39:57, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka

      NUMRI I EMERGJENCAVE

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family