wrapper

 
Pritet perkeqesimi i motit
Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile bazuar në informacionin e Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit njofton se duke filluar nga pasditja e sotme dhe në vazhdim deri në datën 25 mars,
Situata per shkak te kushteve te motit
SITUATA PËR SHKAK TË KUSHTEVE TË MOTIT Gjatë 24 orëve të kaluara mbi vendin tonë ka mbizotëruar mot me vranësira të çrregullta dhe reshje shiu. Reshjet më intensive kanë qenë
Lekundje zizmike ne qytetin e Durresit
Sot, më datë 27.03.2016, ora 13:09:27, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka regjistruar një lëkundje tërmeti me magnitudë ML=4.2 shkalla Rihter, me koordinata 41.310 në Veri dhe
 
Hide Main content block
  • Prev
23 Jul 2014
   
Akset rrugore kombëtare dhe rurale në 24 orët e fundit janë të hapura, por në disa prej
23 Jul 2014
   
Shtabet e Emergjencave Civile po mbajnë në monitorim situatën dhe janë angazhuar me forca dhe mjete
23 Jul 2014
   
Situata e zonave të prekura nga moti i keq i dy ditëve të fundit është duke u stabilizuar nga
23 Jul 2014
   
Pas rreshjeve me intensitet të lartë të orëve të fundit, paraditen e sotme ka një
23 Jul 2014
   
Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri, i shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm i

      nr

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family