wrapper

 
 

Lajme

zjarr shtepi ilustrim

Një banesë dy katëshe në fshatin Margegaj, njësia administrative Margegaj, bashkia Tropojë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të datës 3 tetor. 

Banesa është në pronësi të shtetasit Sh. T. Stacioni i zjarrfikësve të Tropojës dërgoi në vendngjarje dy automjete zjarrfikëse që bënë të mundur shuarjen e zjarrit. 

Zjarri dogji plotësisht banesën, si dhe të gjitha pajisjet e orenditë që ndodheshin brenda saj. Njerëz të lënduar nga zjarri nuk pati. Grupi hetimor shkoi në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e rënies së këtij zjarri.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family