wrapper

 
 

termet2

Më datë 23.06.2017, ora 14:15:15, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka regjistruar një lëkundje tërmeti me magnitudë ML=3.7 shkalla Rihter, me koordinata 41.380 në Veri dhe 200 në Lindje, me thellësi 26 km dhe me epiqendër, 17 km në veri-lindje të Tiranës, në Zall-Bastar.

Sipas informacioneve të marra raportohet se lëkundjet e tërmetit janë ndier përreth epiqendrës së tij, por nuk raportohet për të lënduar në njerëz dhe dëme materiale.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family