wrapper

 
 

ZJARR NE PYJE

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një sipërfaqe  me pisha të larta dhe shkurre në fshatin Ngraçan, të bashkisë Ballsh.

Shërbimi vendor i MZSH në bashkinë Ballsh, ka shkuar në vendngjarje dhe ka punuar me mjete rrethanore për shuarjen e zjarrit për shkak të terrenit të thyer.

Pas një pune të gjatë zjarri është shuar. Si pasojë e zjarrit u dogj një sipërfaqe rreth 15 ha me shkurre dhe pisha.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family